trešdiena, 2014. gada 24. decembris

Ziemas nometne 2015

Bildes no nometnes varat atrast mājaslapas Galerijā.

otrdiena, 2014. gada 23. decembris

pirmdiena, 2014. gada 22. decembris

sestdiena, 2014. gada 13. decembris

Ziemassvētku izrāde visai ģimenei 21. decembrī

Visas bildes no pasākuma varat atrast mājaslapas Galerijā.

trešdiena, 2014. gada 12. novembris

Lāčplēša dienas svētbrīdis Sudrabkalniņā

Jau otro gadu kopā ar bērnu dārza bērniem Lāčplēša dienā pulcējamies Sudrabkalniņā uz piemiņas, pateicības un atceres pasākumu!

Vairāk bildes mājaslapas Galerijā.

pirmdiena, 2014. gada 3. novembris

Mūsu draudze izcīna 1. vietu starpkofesionālā bībeles čempionātā

1.novembrī Latvījas bībeles draugu līga organizēja jau otro starpkonfesionālo Bībeles čempionātu, kurā šoreiz piedalījās arī mūsu draudzes locekle Agrita Otomere, kas savāca komandu un čempionātā ieguva 1. vietu!

piektdiena, 2014. gada 17. oktobris

Imantā atvērts jauns Diakonijas centrs "Mēs"

JAUNĀ DIENAS CENTRA "MĒS" ATKLĀŠANA

7.oktobrī LELB arhibīskaps J.Vanags iesvētīja jauno daudzfunkcionālo sociālo pakalpojumu dienas centru "Mēs". Atklāšanas pasākumā dalību ņēma Grace Rao un Tony Booker no Misūri Sinodes Luteriskās baznīcas (ASV), kas ir ilggadēji diakonijas darba Latvijā atbalstītāji. Kopā ar jaunā dienas centra darbiniekiem svētkus svinēja arī citu Diakonijas centra struktūrvienību darbinieki, diakonijas darba koordinatori LELB prāvestu iecirkņos un Rīgas pašvaldības pārstāvji.
Lai šis centrs kalpo kā vieta, kur rast atbalstu, garīgu stiprinājumu un praktisku palīdzību tiem, kam tas nepieciešams!

"Tādēļ pieņemiet cits citu, kā arī Kristus mūs ir pieņēmis Dievam par godu." (Rm 15:7)

otrdiena, 2014. gada 16. septembris

Norvēģu dāvana draudzei

Pagājušo piektdien - 12.septembrī uz Rīgu bija atbraukuši ap 50 mūsu Norvēģu draugi no organizācijas Latviakontakten, kas uzdāvināja mūsu draudzei šo čeku. Milzīgs palides mūsu Norvēģu draugiem par šo atbalstu. Vairāk bildes varat atrast šeit.

pirmdiena, 2014. gada 15. septembris

Kartupeļu talka Raunā 13.sept.

Te varat bildes no talkas.
Paldies visiem, kas atsaucās aicinājumam un piedalījās talkā.
Sadraudzība ārpus Rīgas mūriem bija tieši laikā.

trešdiena, 2014. gada 10. septembris

Imantas pansionātā atklāta kapela

Pēc 4 gadu kalpošanas Imantas pansionātā "Liepa", pansionātā turpmāk svētbrīžus varēsim noturēt jaunizveidotajā kapelas telpā, kādas līdz šim nebija.
Lūk 1.septembrī tur tiek noturēts 1.svētbrīdis.

svētdiena, 2014. gada 24. augusts

24.augustā dievkalpojumā viesojas mācītājs no ASV

24.augustā dievkalpojumā viesojās un sprediķi teica luterāņu mācītājs un misijas teoloģijas doktors Scott Rische no ASV ar 20 gadu pieredzi misijas darbā un jaunu draudžu dibināšanā, kurš ASV ir dibinājis vairākas jaunas luterāņu draudzes un šobrīd darbojas kā misionārs Ķīnā.
Sprediķi un interviju ar viņu varat atrast mājaslapas sadaļā Uzrunas.
Bildes no dievkalpojuma varat atrast mājaslapas sadaļā Galerijas.

pirmdiena, 2014. gada 4. augusts

Vasaras iesvētības

27. jūlijā draudzei lieli svētki:
5 jauniesvētīti draudzes locekļi

Bildes varat apskatīt mājaslapas Galerijā.

Baznīcas dienas 2014

Baznīcas dienas 2014 noslēgušās
Bildes no pasākuma varat atrast mājaslapas Foto galerijā.

pirmdiena, 2014. gada 21. jūlijs

Vasaras nometne

Vasaras nometne aizvadīta, nometnē piedalījās 18 pieaugušie un 16 bērni.
Bildes no nometnes varat atrast mājaslapas galerijā.

piektdiena, 2014. gada 11. jūlijs

Jauniešu konference Zviedrijā

No 30. jūnija līdz 4. jūlijam Zviedrijā netālu no Gēteborgas norisinājās starptautiska jauniešu konference Corpus Christi
Šis jau bija trešais gads kad varējām piedalīties Corpus Christi organizētajā konferencē. Konferencē piedalījās dalībnieki no ASV, Zviedrijas, Somijas, Norvēģijas, Ukrainas un arī Latvijas. Kopumā konference pulcēja vairāk kā 200 dalībniekus. No Latvijas piedalījās 40 dalībnieki, no Imantas, Mārtiņa, Krusta, Biķeru, Jēzus, Iecavas, Cēsu un Raunas draudzēm. Lūk Latvijas delegācijas:
 Bildes no brauciena varat atrast mājaslapas galerijā.
Un vēl bildes varat atrast šeit:

otrdiena, 2014. gada 3. jūnijs

sestdiena, 2014. gada 31. maijs

trešdiena, 2014. gada 21. maijs

pirmdiena, 2014. gada 12. maijs

Pārdomas ģimenes dienā 2014.

Latvijas pirmās neatkarības laikā visi svinēja Ģimenes dienu. Kā tad mēs esam no Ģimenes dienas nonākuši līdz Mātes dienai? Šķiet, tas notika tāpēc, ka, sākoties 2. Pasaules karam un pēc tam padomju laikiem, daudzi vīri un tēvi tika paņemti armijā vai izsūtīti un mātēm nācās uzņemties galveno audzinātājas lomu ģimenē. Un daudzi tāpēc vēl joprojām ir ļoti pateicīgi tām mātēm, kas pašaizliedzīgi viņus audzinājušas.

Bet tagad, kad nav vairs ne kara, ne padomju laiku, mātēm nevajag vienām cīnīties. Ļoti gribas mudināt visus vīriešus nebūt „lupatām”, bet uzņemties atbildību par sievu un bērniem, lai veidotu stipras ģimenes.

Kā tad īsti ir ar mūsu ģimenēm, mūsu tautu?.... Tālāk lasīt šeit:

ceturtdiena, 2014. gada 10. aprīlis

PirmsLaulību kurss

Kurss jau aizsācies veiksmīgi.

Pašas Pirmās Lieldienas

Bildes no pasākuma varat atrast mājaslapas Galerijā.

otrdiena, 2014. gada 18. marts

svētdiena, 2014. gada 2. februāris

Šo svētdien un iepriekšējo svētdien draudzē lieli svētki:

26.janvārī - Kristības 3 cilvēkiem

2.februārī - Iesvētības 5 jauniem draudzes locekļiem

Bildes varat apskatīt mājaslapas Galerijā.