pirmdiena, 2012. gada 17. septembris

Kristības pansionātā

3. un 17. septembrī Imantas pansionātā "Liepa" bija lieli svētki 2 kungiem - Kristības.
 Vecākajam no abiem kungiem ir 82 gadi. Reiz viņš sacīja, ka nevarot saprast, kāpēc tik daudzi jau ir nomiruši viņam apkārt, bet viņu Dievs neņem pie sevis. Lūk varbūt arī atbilde uz šo jautājumu - bija jāpiedzīvo nākšana pie ticības un kristības. Vēl šis kungs minēja, ka pirmo reizi, kopš tiem gadiem, kurus viņš ir pavadījis pansionātā viņš ir uzvilcis žaketi un šļipsi.
Pārējās bildes no kristībām varat atrast mājaslapas Galerijā.

otrdiena, 2012. gada 10. jūlijs

2. draudzes vasaras nometne

No 6. līdz 8. jūlijam Raunā
Norisinājās jau 2. draudzes nometne. Šoreiz nometnē runājām par 3 visu laiku izcilākajām personām jeb Svēto Trīsvienību: dievu Tēvu, Dievu Dēlu un Dievu Svēto Garu. Nometnes laikā apskatījām arī Raunas skaistākās vietas, peldējāmies, atpūtāmies un gājām pirtī.

Nometnes bildes varat atrast mājaslapas galerijā.

Jauniešu konference Zviedrijā

No 25. līdz 28. jūnijam Zviedrijas pilsētā Varbergā norisinājās starptautiska jauniešu konference Corpus Christi
Varberga atrodas pašos Zviedrijas dienvidrietumos pie Ziemeļu jūras krasta. Konferencē piedalījās dalībnieki no ASV, Vācijas, Zviedrijas, Somijas, Norvēģijas un arī Latvijas. Kopumā konference pulcēja ap 200 dalībniekus. No Latvijas piedalījās 40 dalībnieki, lielākā daļa no Bolderājas draudzes, tai skaitā arī Bolderājas draudzes mācītājs Didzis Stilve ar kundzi Ilzi. Un arī mūsu mācītājs Roberts Otomers ar kundzi Agritu un 4 mūsu draudzes jauniešiem piedalījās šajā konferencē. Lūk mūsu draudzes pārstāvji bildē:

Vairāk bildes no brauciena varat atrast mājaslapas galerijā.

piektdiena, 2012. gada 8. jūnijs

Norvēģu dāvinājums

Jūnijā mūsu Norvēģu draugi no Latviankontakten atveda 30 kastes galvenokārt ar drēbēm.
Vairāk bildes varat skatīt mājaslapas galerijā.

svētdiena, 2012. gada 25. marts

Jauniešu vadītāju teātris pēc dievkalpojuma

25. martā pie mums draudzē viesojās topošie jauniešu vadītāji no visas Latvijas ar teātra izrādi.
Vairāk bildes varat skatīt mājaslapas galerijā.

sestdiena, 2012. gada 11. februāris

Vīru vakars Saulkrastos

3.februāri mūsu draudzes vīri bija aicināti doties uz kopēju vīru vakaru ar Saulkrastu draudzes vīriem. Mūsu uzņēma ar siltu zupu un jauku atmosfēru. Sapazināmies, smējāmies un kopīgi studējām Sālamana pamācības 6.nodaļu. Un pēc šī vīru vakara Saulkrastu draudzes vīri izteica lielu vēlmi braukt arī pie mums ciemos uz Imantu, ko cerams izdosies īsteno aprīlī.